ISO-9001-2015 & VCA** gecertificeerd door Kiwa

 • Binnen M.I.P. werken we als we beslissingen moeten maken volgens het 1/2/3 principe. Iedere medewerker van ons kan dit dromen.

  1. Veiligheid
  2. Kwaliteit
  3. Leverbetrouwbaarheid

  Als we beslissingen moeten maken handelen we altijd in functie van deze volgorde van prioriteit. Om deze zaken te borgen is M.I.P. ISO-9001-2015 en VCA** gecertificeerd door Kiwa. Ook dit jaar is ons team glansrijk door de audits gekomen.

  Dit is een felicitatie waard aan ons team.

  Wat houdt deze audit nu precies in? Er wordt bij een audit gekeken naar de aanwezigheid van keuringen van de werkmaterialen zoals elektrische toestellen en hefmiddelen. Ook het gebruik en aanwezigheid van persoonlijke beschermingsmiddelen (pbm) wordt nauwlettend bekeken.

  Verder wordt er in de audit gekeken naar onder andere (interne) opleiding van de werknemers (heeft iedereen de juiste documenten voor het werk dat hij uitvoert) en inspectie van de werkplekken.

  Een ander onderdeel houdt in hoe een VGM-plan is opgesteld en of deze ook (op)gevolgd wordt. Daarvoor heeft Kiwa een onverwachtse locatiebezoek bij een klant afgelegd waar onze monteurs aan het werk waren.

  Uw partner in composiet opslagsystemen

  Bent u op zoek naar een maatwerk oplossing voor de duurzame & veilige bulkopslag van uw complexe vloeistoffen of vochtgevoelige vaste stoffen? Vraag vrijblijvend een offerte aan. Wij helpen u graag verder.